ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  به پشتیبانی تاریخ پارسی خوش آمدید...

  بسیار خب
  ورود

  تیم اپلیکیشن خط های باستانی همواره کوشیده است که با قرار دادن مطالب تاریخی ایران و جهان باستان همواره دانش کاربران خود را نسبت به تاریخ ایران و جهان باستان بالا ببرد و همچینین با آموزش های خط های باستانی سعی در شناساندن خط های باستانی ایران را داشته است. همه تلاش های ما که با عشق و علاقه نسبت به تاریخ در این سایت کشیده شده است بدون هیچ چشم داشتی و فقط برای کاربران دوستدار تاریخ و جلب رضایت ایشان انجام شده است.


  از آنجایی که سایت تاریخ پارسی با توجه به شیوه کاری آن هیچ گونه درآمدی ندارد، و با توجه به هزینه سنگین نگه داری سایت (هزینه سرور و دامنه و هزینه بهینه سازی سایت و… ) ما را ناگزیر کرده است تا دست مان را به سمت یاریگرانمان که همان مخاطبان و کاربران ما هستند، درازکنیم و تمامی تیکت های ارسالی فقط با هزینه پرداختی پاسخ داده می شود.

  گفتنی است مبالغ واریزی فقط جهت پرداخت هزینه های (سرور،دامنه ، پشتیبانی فنی، امنیت و …)، گسترش امکانات سایت برای آینده و همینطور دیتا بیس های سایت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  لطفا سوالات خود را از بخش تیکت ارسال نمایید و در صورت داشتن هر مشکلی با ایمیل ParsHistory.com@gmail.com در ارتباط باشید.